İstanbul Elektrik Kesintisi Sorgulama - Ayedaş

 

Bedaş - İstanbul Avrupa Elektrik Kesintisi Sorgulama için Tıklayınız...

Ayedaş - AESAŞ - İstanbul Anadolu Elektrik Kesintisi Sorgulama için Tıklayınız..

Elektrik kesintisi sorgulaması ve arıza bildirimleri için İstanbul Alo 186 Elektrik arıza hattını da arayabilirsiniz.  

27.06.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası (212)

KAĞITHANE

09:30 - 12:30 saatleri arasında GÜRSEL Mh., YANKI Sk., BULUT Sk., ŞİMŞEK Sk., HAVZA ÇIKMAZI Sk., GÖKKUŞAĞI Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAHÇELİEVLER

10:00 - 14:00 saatleri arasında BAHÇELİEVLER Mh., HACER HANIM Sk., KOMİK HASANEFENDİ Sk., MEHMETÇİK Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAĞCILAR

08:00 - 17:00 saatleri arasında KİRAZLI Mh., NALAN Sk., İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 16:00 saatleri arasında 100. YIL Mh., 72. Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 13:00 saatleri arasında KEMALPAŞA Mh., 10/1. Sk., 10/2. Sk., 10/3. Sk., 10/4. Sk., 10/5. Sk., 10/6. Sk., 10/7. Sk., 24. Sk., 24/1. Sk., 24/2. Sk., 24/3. Sk., 24/4. Sk., 22. Sk., 26. Sk., 27. Sk., 28. Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

EYÜP

09:00 - 16:00 saatleri arasında AKŞEMSETTİN Mh., ZAFER Sk., GÜNEŞ Sk., İHLAS Sk., ARI Sk., BEREKET Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.


KÜÇÜKÇEKMECE

09:00 - 17:30 saatleri arasında HALKALI MERKEZ Mh., 1.NERGİS Sk., 1229. ÇIKMAZ Sk., ÇATALÇEŞME Sk., 1.KARADUT Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 17:30 saatleri arasında HALKALI MERKEZ Mh., GÖKMEN Sk., FIRIN Sk., MALKOÇOĞLU Sk., GAMZE Sk., GÖKTUĞ Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

04:00 - 15:00 saatleri arasında YENİBOSNA MERKEZ Mh., DEĞİRMENBAHÇE Cd., REMZİ ÖZKAYA Sk., ORUÇ REİS Sk., PROF.DR.M.NEVZAT PİSAK Cd., ARİF AĞA Sk., ÇINAR Cd., KAVAK Sk., IHLAMUR 3 Sk., BLOKLAR Sk., BOYNER Sk., GÜNDÜZ Sk., OKUL 2 Sk., BARIŞ Sk., ÖKSÜZ Sk., SİTELER Cd., ÇAVUŞ Sk., KAHRAMAN Sk., KÖYALTI Sk., KARAKOL Sk., SANAYİ Cd., ERDAL Sk., ERCİYES 1 Sk., ATA 1 Sk., YILDIRIM BEYAZIT Cd., ATATÜRK Cd., ELİF Sk., PAKTAŞ Sk., NİGAR Sk., KAYA 1 Sk., KAYALIK Sk., HUZUR Sk., ÇOBANÇEŞME Mh., ELMALI Sk., SERİK Sk., MANAVGAT Sk., MİTHATPAŞA Cd., TEPECİK Sk., YAPRAK 1 Sk., KIMIZ Sk., DUMLUPINAR Cd., OKUL Sk., GENÇ OSMAN 1 Sk., ALTAY Sk., SELVİ Sk., AŞİYAN 1 Sk., ve civarında KARTALTEPE Mh., ÇOBANÇEŞME FİDANLIK Sk., ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEŞİKTAŞ

00:00 - 08:00 saatleri arasında VİŞNEZADE Mh., ACISU Sk., BAYILDIM Cd., AFACAN Sk., HACI HALİT ARSA Sk., DOLMABAHÇE Cd., TÜRKALİ Mh., BEHÇET NECATİGİL Sk., BOZCAKEŞKÜL Sk., DİZİ Sk., DAVUT EFENDİ Sk., GAZİ REFİK Sk., HAREMAĞASI Sk., IHLAMURDERE Cd., MEDDAH İSMET Sk., MISIRLI Sk., MISIRLIBAHÇE Sk., NÜZHETİYE Cd., NÜZHETİYE KARAKOLU Sk., YAVERAĞA Sk., YENİYOL Sk., UZUNCAOVA Cd., ASMALIKAHVE Sk., HATTAT TAHSİN Sk., İMAMZADE Sk., MECİT ALİ Sk., ŞEHİT ASIM Cd., ŞEHİT NURİ Sk., SİNANPAŞA Mh., ALAYBEYİ Sk., ALTINTAŞ Sk., AŞIK GARİP Sk., HACI MUSTAFA Sk., HATTAT TAHSİN Sk., IHLAMURDERE Cd., KÖŞELİ Sk., KÜÇÜK REMZİ Sk., ŞAİR VEYSİ Sk., ŞEHİT ASIM Cd., ŞEHİT DURSUN BAKAN Sk., YENİLİK Sk., ÇELEBİOĞLU Sk., KÖYİÇİ Cd., KÖYİÇİ MEKTEP Sk., KÖYİÇİ MEYDAN Sk., LEŞGER Sk., MUMCUBAKKAL Sk., ORTABAHÇE Cd., SİNANPAŞA KÖPRÜSÜ Sk., ŞAİR NEDİM Cd., YENİHAMAM Sk., ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEYLİKDÜZÜ

09:00 - 19:00 saatleri arasında GÜRPINAR Mh., ULUSAL Cd., FURKAN Sk., İSTİKBAL Cd., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SULTANGAZİ

09:00 - 17:00 saatleri arasında CEBECİ Mh., 2571. Sk., 2572. Sk., 2573. Sk.,ve civarında09:00 - 17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAYRAMPAŞA

08:00 - 12:00 saatleri arasında TERAZİDERE Mh., HAKAN Sk., FUNDA Sk., FEZA Sk.,ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

FATİH

09:00 - 15:00 saatleri arasında MESİHPAŞA Mh., ORDU Cd., İHTİSAP AĞASI Sk., SAİTEFENDİ Sk., CEYLAN Sk., AKSARAY Cd., MESİHPAŞA Cd., GAZİ MUSTAFA KEMALPAŞA Cd., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Esenler

09:00 - 18:00 saatleri arasında TALATPAŞA Mh., 1013. Sk. ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEYOĞLU

09:00 - 13:00 saatleri arasında CAMİİKEBİR Mh., BAHRİYE Cd., KÜÇÜK PİYALE Mh., BAHRİYE Cd., BAYRAM YERİ Sk., HAKİM Sk., KASIMPAŞA AKARCASI Sk., TAHTA KADI Sk., TOPRAK TABYA Sk., SURURİ MEHMET EFENDİ Mh., AHMET EFENDİ CAMİİ Sk., BAHRİYE Cd., EREN Sk., UFAK KÖPRÜ Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ŞİŞLİ

11:00 - 15:00 saatleri arasında HACIAHMET Mh., İPLİKÇİ FIRINI Cd., İSTİKLAL Mh., ARAPZADE DERGAHI Sk., BÜYÜK YOKUŞU Sk., CENDERE Sk., DARBUKA Sk., FESCİ YOKUŞU Sk., HACI HÜSREV Cd., HACI HÜSREV KÖPRÜSÜ Sk., HİLAL ÇIKMAZI Sk., HOCA Sk., İLHAM Sk., İMAM HÜSREV Sk., İPLİKÇİ FIRIN ÇIKMAZI Sk., İPLİKÇİ FIRINI Cd., KAN KARDEŞİ ÇIKMAZI Sk., KAN KARDEŞİ Sk., ÖKSÜZ Sk., PAŞALI HASAN Sk., SAHAF CAMİİ Sk., SAHAF KUYUSU Sk., YİĞİDO ÇIKMAZI Sk., YÜREK ÇIKMAZI Sk., (BEYOĞLU İlçesi) ve civarında ESKİŞEHİR Mh., DOLAPDERE Cd., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ZEYTİNBURNU

10:00 - 12:30 saatleri arasında BEŞTELSİZ Mh., SEMİHA ŞAKİR Cd., GÖKALP Mh., 58 BULVAR Cd., 54/5 Sk., 53 Sk., 54/4 Sk., 73 Sk., VELİEFENDİ Mh., 75 Sk., 75/3 ARA Sk., 75/3B Sk., 75/3 Sk., 75/4 Sk., 75/5 Sk., 75/6 Sk., 75/7 Sk., 75/B Sk., 75/C Sk., 74 Sk., AHMET YESEVİ Sk., ŞEHİT ONBAŞI YÜKSEL KUTLU Sk., YEŞİLTEPE Mh., AHMET KAMBUR Sk., 52/1 Sk., 53 Sk., 54/1 Sk., 54/3 Sk., 57/1 Sk., 57/19 Sk., 57/A Sk., 57/B Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

24.06.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ATAŞEHİR

09:00 - 13:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - BABA ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - BAYKAL ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - USLU ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - EGEMENLİK ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - BÜYÜK FATİH ,
MERKEZ - MERKEZ - MEVLANA - BAYKAL ,
MERKEZ - MERKEZ - MEVLANA - ÇAKMAKÇI ,
MERKEZ - MERKEZ - MEVLANA - ATATÜRK ,
MERKEZ - MERKEZ - MEVLANA - BARBAROS ,
MERKEZ - MERKEZ - MEVLANA - FATİHBEY ,

BEYKOZ

09:00 - 17:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - GÖZTEPE - HAZİNE ,
MERKEZ - MERKEZ - GÖZTEPE - ATATÜRK ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - ŞULEKOĞLU ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - HARMAN ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - HAZİNE ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - LİMON ÇIKMAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - NEHİR ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - PORTAKAL ÇIKMAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - ATATÜRK ,

KADIKÖY

06:00 - 09:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ERENKÖY - ŞEVKİ ÖZENGİN ,
MERKEZ - MERKEZ - ERENKÖY - AZİM ,
MERKEZ - MERKEZ - ERENKÖY - HAYRİ EĞMEZOĞLU ,
MERKEZ - MERKEZ - ERENKÖY - KAZIM KARABEKİRPAŞA ,

KARTAL

10:00 - 14:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - MİHRACE ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - BOĞAZİÇİ ,

14:00 - 18:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - ZENBİL ,
MERKEZ - MERKEZ - ORHANTEPE - LALE ,
MERKEZ - MERKEZ - PETROLİŞ - SEHER ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - SAMANDIRA ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - HARMANLIK ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - DEMİRKAPI ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - POLAT ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - ACIYONCA ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - SEVEN ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - ZENBİL ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - MÜHÜRDAR ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - AKDUT ,

10:00 - 14:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - CUMHURİYET - SARICA ,
MERKEZ - MERKEZ - CUMHURİYET - KASİDE ,
MERKEZ - MERKEZ - CUMHURİYET - MEDİNE ,
MERKEZ - MERKEZ - CUMHURİYET - SERİN ,
MERKEZ - MERKEZ - CUMHURİYET - KARTAL ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - KARTAL ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - ZERRE ,

SANCAKTEPE

12:00 - 14:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - İBNİ SİNA ,
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - FESHANE ,
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - TUNA ,
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - YAKACIK ,
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - TOPAL OSMAN ,
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - AYDENİZ ,

ŞİLE

09:00 - 17:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - AVCIKORU - ŞİLEYOLU ,

TUZLA

08:00 - 14:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - EKREM ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - LALE ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - HÜKÜMET ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - İNÖNÜ ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - KEVSER ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - KIYMETLİ ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - SELVİ ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - AYDAN ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - PARK ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - MORMENEKŞE ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - MANYAS ,

ÜMRANİYE

04:00 - 13:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - BAĞ ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - ESEN ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - GÜNEŞ ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - HALİT BEY ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - ÇİTLEMBİK ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - KİRVE ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - SUİŞ ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - KARBEYAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - ÇAVUŞBAŞI ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - ŞAHİN ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - MENTEŞOĞLU ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - TANTAVİ ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - BOSNA ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - KARA YUSUF ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - KARBEYAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - SUİŞ ,

ÜSKÜDAR

15:00 - 16:30 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - SELAMİALİ EFENDİ ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - ZENCİLER ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - HATMİ ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - DURBALI CAMİ ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - HİMMETBABA ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - ŞAİR RUHİ ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - YAN ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - DURBALI ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - HATMİYAN ,

İstanbul Avrupa Yakası (212)

KAĞITHANE

15:30 - 17:30 saatleri arasında MEHMET AKİF ERSOY Mh.,DERSAADET Cd., İMRAHOR Cd., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

14:00 - 19:00 saatleri arasında YAHYA KEMAL Mh., AKICI Sk., AKICI ÇIKMAZI Sk., AKKAYA Sk., AKSU Sk., DİNÇ Sk., ER Sk., İÇTEN Sk., REZENE Sk., UÇKU Sk., YUSUFLAR Sk., HARMANTEPE Mh., CESARET Sk., GÜNIŞIĞI Sk., İMREN Sk., TUĞ Sk., UYANIK Sk., ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.


BAHÇELİEVLER

06:00 - 15:00 saatleri arasında ZAFER Mh., ÇAM 1 Sk., BATARYA Sk., AHMET YESEVİ Cd., BORLU Sk., ÇALIŞLAR Sk., BAHARGÜLLÜ Sk., CUMHURİYET Cd., YÜKSEL Sk., GÖLDAĞI Sk., ÇİMEN Sk., BEYDAĞI Sk., HÜRRİYET Mh., GÜNGÖREN Sk., TEKİN Sk., ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SARIYER

09:00 - 19:00 saatleri arasında ÇAYIRBAŞI Mh., BÜYÜKDERE Mh., KAZIM KARABEKİR PAŞA Mh., PTT EVLERİ Mh., CUMHURİYET Mh., BAHÇEKÖY MERKEZ Mh., KOCATAŞ Mh., MERKEZ Mh., ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

10:00 - 16:00 saatleri arasında FERAHEVLER Mh., MUHTAR Cd., AKARSU Sk., DENİZ Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

10:00 - 16:00 saatleri arasında FERAHEVLER Mh., MUHTAR Cd., AKARSU Sk., DENİZ Sk.,ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 19:00 saatleri arasında MASLAK Mh., BÜYÜKDERE Cd., ÇAYIRBAŞI Mh., BAHÇEKÖY MERKEZ Mh., MADEN Mh., TARABYA Mh., KİREÇBURNU Mh., ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

FATİH

09:00 - 15:00 saatleri arasında KEMALPAŞA Mh., GENÇTÜRK Cd., AHMET SELAHATTİN Sk., ŞİRVANİZADE Sk., YEŞİLTULUMBA Sk., MAHMUDİYE ÇEŞMESİ Sk., MEKTEP Sk., GÜMRÜK EMİNİ Sk., SELİMPAŞA Sk., ÖMER YILMAZ Sk., 18 SEKBANLAR Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BÜYÜKÇEKMECE

09:00 - 12:00 saatleri arasında SİNANOBA Mh., BİLLUR Cd., MUSTAFA KEMAL Bul., MİMAROBA Mh., ŞÜKRAN Cd., BELEN Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

12:00 - 16:00 saatleri arasında SİNANOBA Mh., ÜNLÜSOY Cd., KAAN Sk., ERDEM 1 Sk., MUSTAFA KEMAL Bul., MİMAROBA Mh., SEVAL Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEŞİKTAŞ

09:00 - 13:00 saatleri arasında KURUÇEŞME Mh., AHMET ADNAN SAYGUN Cd., YOL Sk., ULUS Mh., AHMET ADNAN SAYGUN Cd., ZELİHA KÖKÇINAR Sk., LEVENT Mh., LALE Sk., LEVAZIM Mh., KORU Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

11:00 - 15:00 KÜLTÜR Mh., YAPRAK Sk., SEVİL Sk., NİSBETİYE Mh., AYDIN Sk., ve civarındasaatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAĞCILAR

10:00 - 14:00 saatleri arasında BAĞLAR Mh., ŞEHİT HASAN UZUN Sk., NERGİZ Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 12:00 saatleri arasında MERKEZ Mh., 6. Sk., 8/5. Sk., 8. Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 16:00 saatleri arasında 100. YIL Mh., 68. Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

EYÜP

09:00 - 16:00 saatleri arasında İSLAMBEY Mh., TAHTAMİNARE Cd., DÜĞMECİLER Cd., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAYRAMPAŞA

05:00 - 10:00 saatleri arasında KOCATEPE Mh., YAĞ İSKELESİ Cd., ŞEHİR PARKI Cd., PAZAR Cd., 9. Sk., 3. Sk., 6. Sk., 5. Sk., 13. Sk., 14. Sk., 15. Sk., 16. Sk., 19. Sk., 20. Sk., ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ZEYTİNBURNU

10:00 - 12:00 saatleri arasında YEŞİLTEPE Mh., 51 Sk., 52 Sk., 53 Sk., 54/1 Sk., 53/9 Sk., 55 Sk., 56 Sk., 57 Sk., 58 BULVAR Cd., CAMİİ Sk., G/1 Sk., ŞEHİT ER CENGİZ IŞIK Sk., TAŞ CAMİİ Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SULTANGAZİ

09:00 - 16:00 saatleri arasında CEBECİ Mh., 2599. Sk., 2601. Sk., 2602. Sk., ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 17:00 saatleri arasında SULTANÇİFTLİĞİ Mh., 180. Sk., 191. Sk., 184. Sk., 160. Sk., 160/1. Sk., 172. Sk., 187. Sk., 161. Sk., 159. Sk., 167. Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ARNAVUTKÖY

09:00 - 16:00 saatleri arasında ATATÜRK Mh., TÜRKSOY Cd., SONBAHAR Sk., ÖMÜR Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 16:00 saatleri arasında MEHMET AKİF ERSOY Mh., ER Sk., KARAAĞAÇLAR Cd., PİRİ REİS Cd., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KÜÇÜKÇEKMECE

06:00 - 13:00 saatleri arasında SÖĞÜTLÜ ÇEŞME Mh., HALKALI MERKEZ Mh., İNÖNÜ Mh., TEVFİKBEY Mh. ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 17:00 saatleri arasında HALKALI MERKEZ Mh., 1215. Sk., SARIÇAM Sk., 1.IHLAMUR Sk., OGÜN Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

25.05.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ADALAR

10:00 - 13:00 saat aralığında

MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - TEFRİKİYE ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - YARBAŞI F.A.AYKAÇ GEC.KON ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - ÇINARTEPE MEVKİİ (ANTENLER) ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - İSKELE ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - ACIAĞAÇ ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - AKASYA ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - ALSANCAK ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - BEŞİROĞLU ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - FİNCANCI ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - SAKIZLI ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - TEKİNAY ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - AKGÜNLÜK ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - NARÇİÇEĞİ ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - ÇINARLIKÖŞK ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - ŞÜKRÜ GÜLESİN ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - BAHÇELİ ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - KILINÇ ,ATAŞEHİR

09:00 - 12:00 saat aralığında

MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - PROF. DR. HIFZI ÖZCAN ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - GÜL AĞACI ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - DİLEK SABANCI ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - GÜLSEREN ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - NERGİS ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - FULYALAR ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - DORUK ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - GÜNBATIMI ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - BONZAİ ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - GÜLDALI ,


BEYKOZ

09:00 - 12:00 saat aralığında

MERKEZ - MERKEZ - ÇUBUKLU - VATAN ,

KADIKÖY

09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - FENERYOLU - BAHÇELER ,
MERKEZ - MERKEZ - FENERYOLU - EYÜPPAŞA ,

KARTAL

09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - KARTAL ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - MEŞECİK ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - ÖZKONAK ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - ATALAY ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - TEMMUZ ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - VEZİR ÇEŞME ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - TEKEBAYIRI ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - KAR ÇIKMAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - HASANEFENDİ ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - TALEBE ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - DEĞERLİ ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - ALEMDAR ,

PENDİK

10:00 - 13:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ŞEYHLİ - SİNE ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞEYHLİ - ANKARA ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞEYHLİ - PARSELLER ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞEYHLİ - ATATÜRK ,

SANCAKTEPE

09:00 - 17:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ABDURRAHMANGAZİ - PARLAK ,
MERKEZ - MERKEZ - ABDURRAHMANGAZİ - ATAYOLU ,
MERKEZ - MERKEZ - ABDURRAHMANGAZİ - YÜCEL ,
MERKEZ - MERKEZ - ABDURRAHMANGAZİ - ÖMER ,
MERKEZ - MERKEZ - ABDURRAHMANGAZİ - NİHAVENT ,

ŞİLE


09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - KAHRAMAN ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - KOCAKORU ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - KUMBABA ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - MERVE ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - İPEK ÇİÇEĞİ ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - 7 EKİM ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - ERECAN DERESİ ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - MELTEM ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - PİRİ REİS ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - LADİN ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - FİRUZE ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - BAŞAK ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - YAZGÜLÜ ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - KARTOPU ,
MERKEZ - MERKEZ - KUMBABA - PALMİYE ,

SULTANBEYLİ


09:00 - 12:30 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - BAĞLIK ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - DEMOKRASİ ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - DEMİRSOY ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - FATİH ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - HUZUR ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - KÜMBET ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - YENİYOL ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - ÇAMLIK ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - ÖZDEMİR ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - GÜVEN ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - SEMA ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - SEVİNÇ ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - SÜLEYMAN GAZİ ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - CİNNAH ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - FESHANE ,
MERKEZ - MERKEZ - TURGUT REİS - NUR ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - SANAYİ ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - BURCU ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - CAHAR DUDAYEV ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - ATATÜRK ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - FATİH ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - GÜNEŞ ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - ZİYA ÜLHAK ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - GÜN ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - ŞANLIURFA ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - MİRAÇ ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - CENK ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - SARIYER ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - SERÇE ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - ÖZEL ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - HEKİMLER ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - KEŞAN ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - ERDOĞAN ,

ÜMRANİYE


09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ÇAMLIK - ZENGİN ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAMLIK - ZERRİN ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAMLIK - İKBAL ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAMLIK - ŞENOL GÜNEŞ ,
MERKEZ - MERKEZ - TATLISU - SERVER ,
MERKEZ - MERKEZ - TATLISU - ŞEYMA ,
MERKEZ - MERKEZ - TATLISU - ELALMIŞ ,
MERKEZ - MERKEZ - TATLISU - ŞEHİT BURAK KURTULUŞ ,

İstanbul Avrupa Yakası (212)

Yenibosna

merkez Mh., 29 Ekim Cad.,00:00 - 08:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bahçelievler

Çobançeşme Mh., Selvi Sokak 00:00 - 06:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bağcılar

İnönü Mh., 30/4c Sokak, 26/10e Sokak, 26/9. Sokak, 30/7. Sokak, 30/11. Sokak, 30/4. Sokak, 30/6a2. Sokak, 14:00 - 18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

GÜNGÖREN

GÜNEŞTEPE Mh., BERRAK, KARDEŞLER, KAMER, KELEBEK, KÜLTÜR, 08:00 - 12:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ESENLER


ORUÇREİS Mh., 545., 09:00 - 16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SULTANGAZİ

BARBAROS HAYRETTİNPAŞA Mh., KAZIM KARABEKİR Mh., KARADENİZ Mh., KARAYOLLARI Mh., ŞEMSİPAŞA Mh., YENİ MAHALLE Mh.,CUMHURİYET Mh., ESENTEPE Mh., UĞUR MUMCU Mh., 23:30 - 03:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SARIYER

DARÜŞŞAFAKA Mh., GAZETECİLER SİTESİ, GAZETECİLER, ATA, BASIN,10:00 - 16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ÇATALCA

KALEİÇİ Mh., HANİCE Cd.DESİ, KIRAN, KIBRIS ŞEHİDİ ABDÜLKADİR TANGUÇ, KARAÇALI, İNCEĞİZ, KIZILCA, BİLGİN, ASAF, SU DEPOSU, 09:00 - 16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ARNAVUTKÖY

MEHMET AKİF ERSOY Mh., ATATÜRK, 09:00 - 15:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KÜÇÜKÇEKMECE

İNÖNÜ Mh., 1.ESEN, SARSILMAZ, 1.SARIGÜL, 3.YAYLA, 09:00 - 18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAHÇELİEVLER

SİYAVUŞPAŞA Mh., AKASYA, KÜÇÜK ÇINAR, ÇAMLIK, HERCAİ, HANIMELİ 1, KASIMPATI, KANA, KARANFİL, KRİZANTEM, MAHMUT ARDIÇ, LEYLAK, ORKİDE 2, ŞEBBOY, ULUBATLI HASAN, YONCA, MENEKŞE, 09:00 - 14:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ŞİŞLİ

FULYA Mh., AYGÖREN, BÜLBÜL, GÜLSEREN, GÜNGÖREN, HÜSEYİN CAHİT YALÇIN, MEHMETÇİK, NAR ÇİÇEĞİ 1, ORTAKLAR, ÖZLÜCE, SAKIZ AĞACI, ÜNSAL, 08:30 - 11:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.


BEŞİKTAŞ

BALMUMCU Mh., BESTEKAR ŞEVKİ BEY, ENDERUNLU İSMAİL HAKKI, HACI ARİF BEY, ZİNCİRLİKUYU YOLU, (BEŞİKTAŞ İlçesi) 10:00 - 12:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

AKAT Mh., NİSBETİYE, PROF. DR. KAYA ÇİLİNGİROĞLU, SELÇUKLAR, YEŞERTİ, YEŞİLAY, ZEYTİNOĞLU, YEŞİM, 11:00 - 14:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KÜÇÜKÇEKMECE

ATAKENT Mh., 4., 09:00 - 15:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.


FATİH

YAVUZ SULTAN SELİM Mh., MİMAR ÇEŞMESİ, SERHALİFE ARALIĞI, İNCEBEL, ÇUKUR MESCİT, HİSARÖNÜ, HARAÇÇIBAŞI, 09:00 - 15:30 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

24.05.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

 ADALAR

10:00 - 13:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - TEFRİKİYE ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - YARBAŞI F.A.AYKAÇ GEC.KON ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - ÇINARTEPE MEVKİİ (ANTENLER) ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - İSKELE ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - ACIAĞAÇ ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - AKASYA ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - ALSANCAK ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - BEŞİROĞLU ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - FİNCANCI ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - SAKIZLI ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - TEKİNAY ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - AKGÜNLÜK ,


ATAŞEHİR


09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - PROF. DR. HIFZI ÖZCAN ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - GÜL AĞACI ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - DİLEK SABANCI ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - GÜLSEREN ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - NERGİS ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - FULYALAR ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - DORUK ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - GÜNBATIMI ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - BONZAİ ,

BEYKOZ


09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ÇUBUKLU - VATAN ,

09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - YALIKÖY - SELVİ BURNU ÇIKMAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - ORTAÇEŞME - YAPRAK ,
MERKEZ - MERKEZ - TOKATKÖY - UFUK ,

KADIKÖY


09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - MERDİVENKÖY - NESRİN ,
MERKEZ - MERKEZ - MERDİVENKÖY - KÜME ,
MERKEZ - MERKEZ - MERDİVENKÖY - YALVAÇ ,
MERKEZ - MERKEZ - MERDİVENKÖY - ŞAHİKA ,
MERKEZ - MERKEZ - MERDİVENKÖY - ZAMAN ,
MERKEZ - MERKEZ - MERDİVENKÖY - KARAMAN ,
MERKEZ - MERKEZ - MERDİVENKÖY - MERDİVENKÖY ,
MERKEZ - MERKEZ - MERDİVENKÖY - HIZIRBEY ,
MERKEZ - MERKEZ - MERDİVENKÖY - AKTÜRK ,
MERKEZ - MERKEZ - GÖZTEPE - MUSTAFA MAZHARBEY ,
MERKEZ - MERKEZ - GÖZTEPE - MUSTAFA KAYA ,
MERKEZ - MERKEZ - GÖZTEPE - EVSEN ,
MERKEZ - MERKEZ - GÖZTEPE - FAHRETTİN KERİM GÖKAY ,
MERKEZ - MERKEZ - GÖZTEPE - İZZET BELTAN , ATILAY ,

KARTAL

09:00 - 12:00 saat aralığında ÇARŞI - HAZAR , ALTINÇAY , TEKEBAYIRI , BABACAN , HAVADAR ,GÜLFEM ,NEHİR , ÇAPA ,TALEBE , AKKİRAZ ,

MALTEPE


09:00 - 12:00 saat aralığında MERKEZ - MERKEZ - CEVİZLİ - TANSEL , TINAZTEPE , TOROS , AYDOĞDU , FETHİ BEY , AKASYA , SEMA , AYHAN , TALATPAŞA ,KARDEŞ , ÇINAR , GÖRGÜLÜ ,

PENDİK


09:00 - 12:00 saat aralığında AHMET YESEVİ - DERMAN , AHMET YESEVİ - SİNE ,İÇMELER - GONCA ,

SANCAKTEPE


09:00 - 17:00 saat aralığında SAFA - MUHTEŞEM , ZEKAT , ATATÜRK , KELEŞOĞLU , TAKVA , SÜSLÜ , MUTEBER , GARİP , GAYE , KANYON , DİDENUR , RİBAT , SARAY ,

23.06.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ADALAR

10:00 - 13:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - HEYBETLİ ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - KEYİF ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - KINALI FIRIN ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - KINALI ÇARŞI ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - KINALIBAĞ ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - KÖŞKLÜ ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - SAHİLHANELER ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - SAKİBEY ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - BALMUMCU ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - BEŞİROĞLU ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - GÜNSELİ ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - ÇANDARLI ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - KORKUT ,
MERKEZ - MERKEZ - KINALIADA - NARÇİÇEĞİ , SERAP , MANASTIR ,


ATAŞEHİR

09:00 - 17:00 saat aralığında

MERKEZ - MERKEZ - ATAŞEHİR FERHATPAŞA - 14. ,
MERKEZ - MERKEZ - ATAŞEHİR FERHATPAŞA - 15. ,
MERKEZ - MERKEZ - ATAŞEHİR FERHATPAŞA - 13. ,

09:00 - 12:00 saat aralığında

MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - PROF. DR. HIFZI ÖZCAN ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - ŞERİF ALİ ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - ÇİÇEKKENT ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - EMEL ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - GÜLVEREN ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - DORUK ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - HANIMELİ ,
MERKEZ - MERKEZ - KÜÇÜKBAKKALKÖY - NURAY ,


BEYKOZ

13:00 - 16:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - BAKLACI - MEHMET AKİF ERSOY ,
MERKEZ - MERKEZ - BAKLACI - PENGUEN ,
MERKEZ - MERKEZ - BAKLACI - YAHYA KEMAL ,
MERKEZ - MERKEZ - BAKLACI - ÇEÇENİSTAN ,
MERKEZ - MERKEZ - BAKLACI - AHMET HALİM ,

09:00 - 12:00 saat aralığında

MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - DEVRAN ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - DOĞAL ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - ÇAN ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - GÜLDEN ÇIKMAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - OTAĞTEPE ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - TEPEÜSTÜ ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - ÇİFTLİK ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - ÇİFTLİK ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - DAĞLI ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - GÜRZ ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - HAKİM ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - HÜLAGÜ ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - BERKSUN ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - BADE ÇIKMAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - BAĞLIK ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - KAPTANLAR ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - ÖVÜNÇ ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - ÖGE ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - RENKLİ ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - SAVCI ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - SAYMAN ,


KADIKÖY

09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - KOZYATAĞI - DEĞİRMEN ,
MERKEZ - MERKEZ - KOZYATAĞI - ÇARDAK ,


KADIKÖY 09:00 - 12:00 saat aralığında

MERKEZ - MERKEZ - KOZYATAĞI - SANİYE ERMUTLU ,


KARTAL 09:00 - 12:00 saat aralığında

MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - ZİRVE ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - MÜLAYİM ,

MALTEPE

09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ORHANTEPE - SÜMBÜL ,
MERKEZ - MERKEZ - ORHANTEPE - ALASKA ,
MERKEZ - MERKEZ - ORHANTEPE - GÜL ,
MERKEZ - MERKEZ - ORHANTEPE - MİMOZA ,
MERKEZ - MERKEZ - ORHANTEPE - NEVBAHAR ,
MERKEZ - MERKEZ - ORHANTEPE - DEFNE ,
MERKEZ - MERKEZ - ORHANTEPE - GÜLİZAR ,
MERKEZ - MERKEZ - ORHANTEPE - LALE ,
MERKEZ - MERKEZ - ORHANTEPE - ÇAMLI ,


PENDİK

10:00 - 13:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - KURTKÖY - GAZİ ,
MERKEZ - MERKEZ - KURTKÖY - CİHAN ,
MERKEZ - MERKEZ - KURTKÖY - HAYIRLI ,
MERKEZ - MERKEZ - KURTKÖY - MEVLANA ,
MERKEZ - MERKEZ - KURTKÖY - YONCA ,
MERKEZ - MERKEZ - KURTKÖY - SEDA ,
MERKEZ - MERKEZ - KURTKÖY - KANARYA ,


SANCAKTEPE

09:00 - 12:30 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ADİL - MEHMET ZAHİD KOTKU ,
MERKEZ - MERKEZ - ADİL - ARALIK ,
MERKEZ - MERKEZ - ADİL - BEYKOZ ,
MERKEZ - MERKEZ - ADİL - TUNA ,
MERKEZ - MERKEZ - ADİL - DEMOKRASİ ,
MERKEZ - MERKEZ - ADİL - EKOL ,
MERKEZ - MERKEZ - ADİL - BARLAS ,
MERKEZ - MERKEZ - ADİL - KIRÇİÇEĞİ ,
MERKEZ - MERKEZ - ADİL - PELİTÖREN ,

ŞİLE

09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - KARAKİRAZ - KARAKİRAZ ,
MERKEZ - MERKEZ - KURNA - KURNA ,


TUZLA

09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - AYDINTEPE - EDEBALİ ,
MERKEZ - MERKEZ - AYDINTEPE - BEYDAĞI ,
MERKEZ - MERKEZ - AYDINTEPE - ALAADDİN ,


ÜMRANİYE

09:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - SARAY - SİTEYOLU ,
MERKEZ - MERKEZ - SARAY - ÜNTEL ,

 

14.04.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ÇEKMEKÖY

09:00 - 18:00 saat aralığında NALAN, ŞAHİNTEPE, GÜLBEYAZ, KANDİL, ADATEPE, KARATAŞ, KEÇİAĞILI, KIZILKAYA, KÖROĞLU, NUMAN, ÇELEBİ ÇIKMAZI ,

KADIKÖY

10:00 - 12:00 saat aralığında TEPEGÖZ, CEZMİ OR ,

KARTAL

06:30 - 07:30 saat aralığında ÇAVUŞOĞLU, EĞİTİM, SAMANYOLU, MERİH, ÇOBANYILDIZI, MEŞELİ AYAZMA, KARLIKTEPE - SOĞANLIK ,KADIYORAN, ÇUKURBOSTAN, KORDONBOYU - ANKARA, YUKARI - ÇIRÇIR, EGEMENLİK ,

06:30 - 07:30 saat aralığında TOPSELVİ - TOPSELVİ, YALI - HUDUT, YUNUS,

MALTEPE

10:00 - 14:00 saat aralığında ALTINTEPE - ÖZİPEK,

PENDİK

06:30 - 07:30 saat aralığında DOĞU, ÜSTAD, BAHÇELİEVLER - ŞEHİT FETHİ, BATI - EROL KAYA, YENİ MAHALLE - CEMİL TOPUZLU ,

ÜMRANİYE

09:00 - 15:00 saat aralığında TOPAĞACI - ASİL ,

ÜSKÜDAR

10:00 - 15:00 saat aralığında KISIKLI - SEFA CAMİ, KISIKLI - REHBER,

12.04.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ADALAR

12:00 - 14:00 saat aralığında BÜYÜKADA,

KARTAL

09:00 - 12:00 saat aralığında HÜRRİYET - APAYDIN, HÜRRİYET - İŞÇİMENLER,

PENDİK

09:00 - 17:00 saat aralığında SANAYİ, TAŞBAŞI, AKÇİÇEK, TUNAHAN, İMAME, KUDÜS, ÇETİN,

SANCAKTEPE

06:00 - 17:00 saat aralığında PAŞAKÖY - PAŞAKÖY,

ÜSKÜDAR

10:00 - 17:00 saat aralığında ALTUNİZADE - TOPHANELİOĞLU, ALTUNİZADE - MAHİR İZ,

 

15.03.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ÜSKÜDAR

10:00 - 12:00 saat aralığında
MERKEZ - ALTUNİZADE - PİŞKİNLER ,
MERKEZ - MERKEZ - ALTUNİZADE - NUHKUYUSU ,

ÜMRANİYE

00:30 - 06:30 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ÇAKMAK - ABANT ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAKMAK - ABİDE ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAKMAK - ADALAR ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAKMAK - BAĞCI ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAKMAK - BARAJ ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAKMAK - TAVUKÇUYOLU ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAKMAK - VARAN ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAKMAK - AĞAOĞLU ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAKMAK - BAŞARAN ,

ŞİLE

10:00 - 13:30 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ÇAVUŞ - OLTU ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAVUŞ - AKDENİZ ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAVUŞ - EMEKTAR ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇAVUŞ - KIZILIRMAK ,

PENDİK
12:00 - 14:00 saat aralığındaMERKEZ - KURTKÖY - YEŞİLIRMAK ,

KADIKÖY

09:00 - 17:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - BOSTANCI - DARYOL ,
MERKEZ - MERKEZ - BOSTANCI - TURŞUCU DERE ,
MERKEZ - MERKEZ - BOSTANCI - EMİN ALİPAŞA ,
MERKEZ - MERKEZ - BOSTANCI - HAZAN ,
MERKEZ - MERKEZ - BOSTANCI - ÇAĞLAR ,
MERKEZ - MERKEZ - BOSTANCI - TAŞLIÇEŞME ,

ATAŞEHİR

10:00 - 16:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - ÜÇNAR YOLU ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - YAKUTLAR ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - CANAN ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - ŞELALE ,

14.03.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ATAŞEHİR
09:00 - 14:00 saat aralığında
MERKEZ - KAYIŞDAĞI - ÇAYIRLI ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - DUTLUK ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - ÜÇNAR YOLU ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - TURNA ,

BEYKOZ

09:30 - 18:00 saat aralığında
MERKEZ - ANADOLU KAVAĞI - CAFERBABA ,
MERKEZ - MERKEZ - ANADOLU KAVAĞI - EĞRİBOYUN ,
MERKEZ - MERKEZ - ANADOLU KAVAĞI - EMEK ÇIKMAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - ANADOLU KAVAĞI - FENERYOLU ,

ÜSKÜDAR

08:00 - 16:00 saat aralığında MERKEZ - BAHÇELİEVLER - SÖĞÜT ,
MERKEZ - MERKEZ - BAHÇELİEVLER - KINA ÇİÇEĞİ ,
MERKEZ - MERKEZ - BAHÇELİEVLER - SALKIM SÖĞÜT ,

SANCAKTEPE

09:00 - 17:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - OSMANGAZİ - POLAT ,
MERKEZ - MERKEZ - OSMANGAZİ - TİREBOLU ,
MERKEZ - MERKEZ - OSMANGAZİ - HANİFE ,
MERKEZ - MERKEZ - OSMANGAZİ - FISTIK ,
MERKEZ - MERKEZ - OSMANGAZİ - DEVRAN ,
MERKEZ - MERKEZ - OSMANGAZİ - SALİHA ,

 

27.02.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ATAŞEHİR

13:30 - 14:30 saat aralığında İNÖNÜ - NENEHATUN, CENNET, PİRİ MEHMET PAŞA, DENİZATI, YAZICI, AKASYAM,

26.02.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

KADIKÖY

00:01 - 07:00 saat aralığında 19 MAYIS - ETHEMEFENDİ, DR. MİTHAT SÜER, BENGİ, EMİN ÇINARPAŞA, SAYIM, ŞAİR ARŞİ, HOŞGÖRÜ, SAHRA ARALIĞI, ÇAVUŞ KUŞU, ÜSTÇEŞME, AKDENİZ, ŞEMSETTİN GÜNALTAY, ATATÜRK, ULAŞTIRICI, İNÖNÜ, BAYAR, TURABOĞLU, TÜCCARBAŞI, BÖLEN,

10:00 - 13:00 saat aralığında KİTAPÇI, SUADİYE - AYŞEÇAVUŞ,

PENDİK

11:00 - 13:00 saat aralığında KURTKÖY

SANCAKTEPE

13:00 - 14:00 saat aralığında FATİH - GONCAGÜL, OĞUZHAN, OKUL, YAKACIK,

ÜMRANİYE

10:00 - 14:00 saat aralığında MERKEZ - ESENKENT - UMUT, ZEMZEM, GÜREŞ, KURTULUŞ, NATOYOLU, YERDEMİR ,

 

25.02.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ATAŞEHİR

10:00 - 12:00 saat aralığında KAYIŞDAĞI - AĞAÇLI, HÜLYA, USLU, RUMELİ, AYAZ, DİLAVER,

KADIKÖY

10:00 - 12:00 saat aralığında CAFERAĞA - SARRAF ALİ, MERKEZ - MERKEZ - CAFERAĞA - GÜNEŞLİBAHÇE, SİVASTOPOL, MÜHÜRDAR, MODA, CAFERAĞA MESCİDİ, CEMAL SÜREYA, DUMLUPINAR, HACI HÜSSAM,

MALTEPE

09:00 - 16:00 saat aralığında MERKEZ - FINDIKLI - FIRAT,

PENDİK

11:00 - 13:00 saat aralığında MERKEZ, ÇAMLIK - MEŞE, MERKEZ - MERKEZ - ÇAMLIK - PİRİ REİS ,

SANCAKTEPE

10:00 - 18:00 saat aralığında MERKEZ - FATİH - LEVENT, İHVANLAR, DERMAN, KERİM, SUSAM,DEMİRKENT, YAKACIK, ŞAHİN, BAHAR, AYDOS, YÖRÜK, BÜLBÜL, GEYLANİ,

14.02.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası (212)

Güngören

07:00 - 16:00 Güneştepe Mahallesinin;Esenler,Güngören Caddeleri ve civarı

Eyüp

09:00 - 15:00 Topçular,Rami Cuma Mahallelerinin;Talimhane Caddesi,Hacı Eşref,Topçu Hasan Sokakları ve civarı

Arnavutköy

08:00 - 19:00 Ömerli Mahallesinin;Vicdan,Gündoğdu Sokakları,Uzunçayır,Eryılmaz,Ergaz Fabrikaları ve civarı

Zeytinburnu

09:00 - 13:00 Maltepe Mahallesinin;Güneş,Cumhuriyet Caddeleri,Hakan,Sema Sokakları ve civarı

Fatih

09:00 - 15:00 Kızılelma Caddesi,Velet Çelebi,Şair Mehmet Emin,Şair Mehmet Akif Ersoy,Hatip Naci,Edalı,Münifpaşa,Tevfik Fikret Sokakları ve civarı

02:00 - 08:00 Hocapaşa,Tayahatun,Molla Fenari,Binbirdirek,Cankurtaran,Hobyar,Sultanahmet,Alemdar Mahalleleri ve civarı

09:00 - 15:00 Cerrahpaşa Mahallesinin;Kızılelma,Hekimoğlu Alipaşa, Caddeleri,Ağababa,Ağababa Aralığı,Alipaşa Camii Avlusu,Esekapı Aralığı,Yapağı Sokakları

Esenler

09:00 - 12:00 Kazım Karabekir Mahallesinin;Mehmet Akif Erseoy Caddesi,1001,1006,1008,1009,1011,1012,1013,1014 Sokakları ve civarı

13:00 - 16:00 Birlik,Kazım Karabekir Mahallesinin;Kazım Karabekir Caddesi,1007,383,379,380,382,381 Sokakları ve civarı

Kağıthane

10:00 - 13:00 Merkez Mahallesinin;Hasbahçe,Eski Eyüpsultan Caddeleri,Reha Sokak,Güllüoğlu ve civarı

Arnavutköy

07:00 - 19:00 Ömerli Mahallesinin;Turgut Özal Caddesi,İntermat Ambalaj ve civarı

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ÜMRANİYE

00:30 - 06:30 saat aralığında ÇAKMAK - ABANT, ABİDE,BAĞCI,BARAJ,TAVUKÇUYOLU, VARAN, AĞAOĞLU, BAŞARAN

KADIKÖY


10:00 - 14:00 saat aralığında ACIBADEM - ZEAMET, ZERRİN, HASANPAŞA - ETHEMKAPTAN, KAHKEŞAN

ATAŞEHİR


11:00 - 15:00 saat aralığında ATAŞEHİR FERHATPAŞA - FERHATPAŞA YOLU,

13.02.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası (212)

Fatih

09:00 - 15:00 Cerrahpaşa Mahallesinin;Koca Mustafapaşa Caddesi,Davutpaşa Çeşmesi,Toğçu Eminbey,Davutpaşa Medresesi,Bozacı Odaları Sokakları ve civarı

Kağıthane

09:00 - 10:30 Merkez Mahallesinin;Sadabad Kültür Merkezi ve civarı

12:00 - 14:00 Merkez Mahallesinin;Çobançeşme Caddesi,Şelale Evleri ve civarı

Şişli

08:00 - 20:00 İnönü Mahallesinin;Elmadağ,Cumhuriyet,Sazlıdere Caddeleri,Nispet,Papa Roncalli(Ölçek),Akkarga,Turna,Üftade,Çimen,Harbiye Çayırı,Yeni Nalbant,Babil,Satırcı Sokakları ve civarı

Zeytinburnu

09:00 - 20:00 :Maltepe Mahallesinin;Gümüşsuyu Caddesi,Mühendisler Sitesi,Litros Yolu ve civarı

Silivri

06:00 - 18:00 Yeni Mahalle,Nurullah Baldöktü,Şerife Baldöktü Caddeleri ve civarı

Bayrampaşa

00:00 - 08:00 Kesinti Saatleri: Terazidere Mahallesinin;Güneş,Cumhuriyet Caddeleri,Hakan,Sema Sokakları ve civarı

Bahçelievler

09:00 - 13:00 Kocasinan Merkez Mahallesinin;Zafer Sokak,Bahçelievler Kültür Merkezi ve civarı

Esenler

13:00 - 16:00 Birlik Mahallesinin;Fatih Sultan Mehmet Caddesi,828,829,831,815,816,817,826,825,824,827,820,826,810,818 Sokakları ve civarı

09:00 - 12:00 Birlik,Kazım Karabekir Mahallelerinin;Karaoğlanoğlu,Kazım Karabekir Caddeleri,Ulubatlı,814,805,774,813,808,809,811,812,813,1037 Sokakları ve civarı

Güngören

09:00 - 18:00 Güneştepe Mahallesinin;Yavuz Selim Caddesi,Berrak,Kutsal,Bilgin,Başar,Başaran,Kültür,Çapan,Kıvanç,Kartal,Sayar,Bora,Yonca,Bingöl,Kardeşler,Karayusuf,Selim,Kuyaç,Çayır Sokakları ve civarı

Arnavutköy

07:00 - 19:00 Hadımköy Mahallesinin;İstasyon Caddesi,Güven Çelik Fabrikası ve civarı

08:00 - 19:00 Ömerli Mahallesinin;Arefe,Murathan Sokakları,Broniteks ve civarı

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ÜMRANİYE

00:30 - 04:30 saat aralığında ADEM YAVUZ - ŞEHZADE MEHMET, GAZİ MUSTAFA KEMAL, OÇYİĞİT, YAVUZ SELİM, GALATA, ESKİ ÜSKÜDAR YOLU, MENEKŞE, CEMİL MERİÇ - SEBAHATTİN ,HALK ,ÇAYIRÖNÜ ,YEŞİLDERE

SANCAKTEPE


10:00 - 16:00 saat aralığında MERKEZ - EMEK - YENİÇERİ ,ATATÜRK

PENDİK


03:00 - 08:00 saat aralığında DOĞU - İNCE ,NİYAZ ,BİLGE ,İTİBAR ,DOLAYOBA ,GÜRGEN,

MALTEPE


10:00 - 13:00 saat aralığında MERKEZ - MERKEZ - CEVİZLİ - ADALARÖNÜ , YALI - SAHİL YOLU, MERCAN ÇIKMAZI , YALI - EVRİM ÇIKMAZI,

 

İSTANBUL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Çukurçayir Cad. Pasabahçe Sisecam Fabrikasi Arkasi No: 4 PASABAHÇE/ İSTANBUL
Telefon : 0216 458 31 18


TÜRKİYE ELEKTRİK KURUMU, 15.07.1970 tarih, 1312 sayılı yasa ile kurulmus, 12.10.1970 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. 11.09.1982 tarih, 17809 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2705 sayılı yasa ile Belediye, Köyler ve bağlı birliklerinin elektrik hizmetleri hak ve borçları ile Kurumumuza devir edilmiştir. 23.02.1983 tarih, 17968 sayılı Resmi Gazete` de yayımlanan yönetmelik ile İstanbul merkez olmak üzere, Edirne, Kirklareli, Tekirdağ, Kocaeli, ve Sakarya illerini kapsayan 6.800.000.000 TL sermayeli TEK sınırlı sorumlu BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM MÜESSESESIİ olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

28.10.1983 tarih, 18205 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanan 110 sayılı kanun hükmünde kararname ile 1312 sayılı TEK yasası yürürlükten kaldırılmış ve Türkiye Elektrik Kurumu Genel Müdürlüğü` nün hukuki bünyesi amaç ve faaliyet konuları yeniden düzenlenmiştir.

18.06.1984 tarih, 18435 sayılı Kamu İktisadi Teşebbüsleri hakkında çıkarılan 233 sayılı kanun hükmünde kararnamenin 63. maddesi ile Kurumumuzun kurulusu ile ilgili 110 sayılı kanun hükmündeki kararname yürürlükten kaldırılmış ve 60. maddesi uyarınca Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlılığı`na bağlı KIT olarak yeniden kurulmuş ve ana statüsü 09.11.1984 tarih, 1950 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanarak faaliyetlerini TEK olarak sürdürmeye devam etmiştir.

Kategori: Elektrik Kesintileri Sorgulama  >  İstanbul Elektrik Kesintisi Sorgulama - Ayedaş

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum: