İstanbul Elektrik Kesintisi Sorgulama - Ayedaş

 

Bedaş - İstanbul Avrupa Elektrik Kesintisi Sorgulama için Tıklayınız...

Ayedaş - AESAŞ - İstanbul Anadolu Elektrik Kesintisi Sorgulama için Tıklayınız..

Elektrik kesintisi sorgulaması ve arıza bildirimleri için İstanbul Alo 186 Elektrik arıza hattını da arayabilirsiniz.  

29.07.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)


ATAŞEHİR

08:30 - 17:00 saat aralığında FERHATPAŞA - 13.

KADIKÖY

10:00 - 18:00 saat aralığında CAFERAĞA - KIRKAHVESİ , CELAL MUHTAR , AYRILIKÇEŞME , YURTTAŞ , UZUN HAFIZ , YEŞİLAY , DUATEPE

KARTAL


15:00 - 18:00 saat aralığında CEVİZLİ - SELANİK , GAZEL ,GÖLE , SİVEREK , BİLECİK

MALTEPE

10:00 - 13:00 saat aralığında ZÜMRÜTEVLER - GÜNDOĞDU ,ZÜMRÜTEVLER - CANAN , ZÜMRÜTEVLER - SIRMAKEŞ

SANCAKTEPE

09:00 - 16:00 saat aralığında MEVLANA - VEYSEL KARANİ , MEVLANA - HASIR ,

TUZLA

09:00 - 13:00 saat aralığında ŞİFA - LALE

ÜMRANİYE

08:00 - 16:00 saat aralığında TANTAVİ - BEYZADE , ÖZVATAN ,TANTAVİ - MAVERA

İstanbul Avrupa Yakası (212)

BÜYÜKÇEKMECE

08:00 - 20:00 saatleri arasında PINARTEPE Mh., ATATÜRK Cd., TURGUT ÖZAL 1 Cd., CEMRE 1 Sk., (İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

AVCILAR

06:00 - 09:00 saatleri arasında CİHANGİR Mh., FİRUZKÖY Mh., YEŞİLKENT Mh., MUSTAFA KEMALPAŞA Mh., ( İlçesi) ve civarında YAKUPLU Mh., MARMARA Mh., (BEYLİKDÜZÜ İlçesi) ve civarında YUNUS EMRE Mh., AKŞEMSEDDİN Mh., İNÖNÜ Mh., NAMIK KEMAL Mh., ZAFER Mh., AKEVLER Mh., TALATPAŞA Mh., ARDIÇLI Mh., FATİH Mh., YENİKENT Mh., BALIKYOLU Mh., PINAR Mh., SÜLEYMANİYE Mh., SULTANİYE Mh., (ESENYURT İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

EYÜP

09:30 - 16:00 saatleri arasında ODAYERİ Mh., AĞAÇLI Mh., ( İlçesi) ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:30 - 16:00 saatleri arasında GÖKTÜRK MERKEZ Mh., ORMAN YOLU Cd., (EYÜP İlçesi) ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ÇATALCA

09:00 - 16:00 saatleri arasında HİSARBEYLİ Mh., HİSARBEYLİ MERKEZ Sk., ACIÇEŞME Sk., EĞİTMEN Sk., HANDE Sk., HANDEGÜL ÇIKMAZI Sk., HANYERİ Sk., HANZADE Sk., HARDAL Sk., KARACAKÖY Cd.DESİ Sk., KARADAĞ Sk., KARAKARTAL Cd.DESİ Sk., PELİN Sk., SÖNMEZ Sk., ŞEHİT MUSTAFA ALTINAN Cd.DESİ Sk., CELEPKÖY Mh., CELEPKÖY MERKEZ Sk., GÖL BAŞI Sk., MİKAİL ÇIKMAZI Sk., MİMAR Sk., MİMOZA ÇIKMAZI Sk., MİNARE Sk., MİNE ÇIKMAZI Sk., MİNYATÜR Sk., MİRALAY Sk., MİRCAN Sk., RESİM ÇIKMAZI Sk., ŞEHİT MUSTAFA ALTINAN Cd.DESİ Sk., ÖRENCİK Mh., ACEM ÇIKMAZI Sk., 2 Sk., GÜLİZAR Sk., ŞEHİT MUSTAFA ALTINAN Cd.DESİ Sk., KIREVLERİ ÇIKMAZI Sk., AKARSU Sk., AKSOY Sk., AKSÖĞÜT Sk., AKSU Sk., ATİK ÇIKMAZI Sk., BİLGİLİ ÇIKMAZI Sk., CEVİZLER Sk., ÇAKMAK Sk., ÇAM Sk., DAR Sk., FIRAT Sk., GALİP Sk., GÖKÇE ÇIKMAZI Sk., KARACAKÖY Sk., KAVAK Sk., KIVANÇ ÇIKMAZI Sk., KIVILCIM ÇIKMAZI Sk., KIYMET Sk., KIZILCIK ÇIKMAZI Sk., KIZILÇAM ÇIKMAZI Sk., KIZILDAĞ ÇIKMAZI Sk., KİBAR Sk., KİLİM ÇIKMAZI Sk., KOCATEPE Sk., KOÇ ÇIKMAZI Sk., KOLAYLI Sk., KONAK Sk., KONUK Sk., KONURALP ÇIKMAZI Sk., KONUT Sk., KORDON Sk., KORKUT Sk., MAZHAR Sk., ÖRENCİK Cd.DESİ Sk., SARAL ÇIKMAZI Sk., SEÇKİN Sk., SERENGÜL Sk., TEPEBAŞI Sk., YAZICI Sk., YAZLIK Sk., YERYÜZÜ Sk., İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

GÜNGÖREN

09:00 - 17:00 saatleri arasında GENÇOSMAN Mh., YOLCU Sk., KIŞLA Sk., VİŞNE Sk., SARDUNYA Sk., EMİR Sk., SEMİZ Sk., ŞEBBOY Sk., DAVUTPAŞA Cd., GEÇİT Sk., ÖZLEM Sk., MERHALE Sk., ( İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SARIYER


09:00 - 16:00 saatleri arasında MASLAK Mh., AOS 13. Sk., (İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 16:00 saatleri arasında MASLAK Mh., AKASYA Sk., (SARIYER İlçesi) ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ŞİŞLİ


09:00 - 15:00 saatleri arasında CUMHURİYET Mh., ARPA SUYU Sk., BİLGİÇ Sk., ERGENEKON Cd., KAZIM ORBAY Cd., DUATEPE Mh., AVUKAT Cd., BOZKURT Cd., ÇOBANOĞLU Sk., ERGENEKON Cd., KUYULUBAĞ Sk., ŞAHADET Sk., ŞAHAP Sk., YEMİŞLİ BAHÇE Sk., BARUTÇULAR Sk., BARUTHANE Cd., ( İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KÜÇÜKÇEKMECE


09:00 - 18:00 saatleri arasında KANARYA Mh., BALABAN Sk., 2.KEKLİK Sk., ( İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SİLİVRİ


06:00 - 18:00 saatleri arasında BALABAN Mh., MİMAR HAYRETTİN Cd., NEMRUT Sk., MORGÜL Sk., NAZİK Sk., NAZIM Sk., NESİL Sk., (İlçesi) ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAĞCILAR


09:00 - 13:00 saatleri arasında DEMİRKAPI Mh., 10. Sk., 11. Sk., 13. Sk., 4. Sk., 4/1. Sk., 4/2. Sk., 4/3. Sk., 4/4. Sk., 7. Sk., 8. Sk., BAŞAK Sk., CEM Sk., DEDE KORKUT Sk., HAYAT Sk., İNÖNÜ Cd., JALE Sk., KALE Sk., KILIÇARSLAN Sk., LALE Sk., MİSKET Sk., TUFAN Sk., MAHMUTBEY Mh., AKTAŞ Sk., AYDIN Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAHÇELİEVLER


13:00 - 16:00 saatleri arasında YENİBOSNA MERKEZ Mh., BARIŞ Sk., BLOKLAR Sk., ÇAVUŞ Sk., KAHRAMAN Sk., ÖKSÜZ Sk., SANAYİ Cd., SİTE 2 Sk., TÜRKGÜCÜ Sk., İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

FATİH


09:00 - 15:00 saatleri arasında İSKENDERPAŞA Mh., KAKMACI Sk., HAMAM Sk., ÇINGIRAKLI ÇIKMAZI Sk., ÇINGIRAKLI BOSTAN Sk., SİMİTÇİ ŞAKİR Sk., RAGIPBEY Sk., İMAMBAYILDI Sk., RAĞBET Sk., YENİ ORTA Sk., SOFULAR Cd., AHMEDİYE Cd., HATTAT FEHMİ 1. ÇIKMAZI Sk., HATTAT FEHMİ 2. ÇIKMAZI Sk., HATTAT FEHMİ Sk., SOFULAR TEKKESİ Sk., KURŞUNCU ÇIKMAZI Sk., KARAKADI Sk., HAVLUCU Sk., HACI SALİH EFENDİ Sk.,ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KÜÇÜKÇEKMECE


08:00 - 19:00 saatleri arasında TEVFİKBEY Mh., 1.KUMRU Sk., TAHSİN TEKOĞLU Cd., ( İlçesi) ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ESENLER


09:00 - 16:00 saatleri arasında TUNA Mh., 679. Sk., İlçesi) ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SARIYER


09:00 - 16:00 saatleri arasında ZEKERİYAKÖY Mh., 5 Cd. (ZEKERİYAKÖY ÇARŞI) Cd., 3 Cd., HERCAİ MENEKŞE Sk., HOROZ İBİĞİ Sk. ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

28.07.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası (212)

 SİLİVRİ

09:00 - 16:00 saatleri arasında KAVAKLI Mh., KAVAKLI Cd., AKİK Sk., GÜZEL Sk., FULYA Cd., ( İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

EYÜP


09:30 - 14:00 saatleri arasında MİMAR SİNAN Mh., SELANİK Bul., ABDULHAMİT HAN Cd., DERE Sk., 1.ÇAMLIK Sk., ATA Sk., 1.HUZUR Sk., KEREM Sk., REYHAN Sk., 2.KÜLTÜR Sk., MANOLYA Sk., MİTHATPAŞA Mh., GÖKŞİN Sk., ELİF Sk., 2.ORKİDE Sk., BAL Sk., KIRAÇ Sk., (İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

FATİH


09:00 - 15:00 saatleri arasında SEYYİD ÖMER Mh., TAŞKÖPRÜLÜZADE Sk., KÖPRÜLÜZADE Sk., ALİ ŞİR NEVAİ Sk., KIRIMLI AZİZ Sk., HEKİMOĞLU ALİPAŞA Cd., ÖKSE Sk., YAPAĞI Sk., ALTIMERMER Cd., SİLİVRİKAPI Mh., HEKİMOĞLU ALİPAŞA Cd., ÇEVRE TİYATROSU Sk., CERRAHPAŞA Mh., ESEKAPI Sk., (İlçesi) ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 15:00 saatleri arasında SÜMBÜL EFENDİ Mh., HACI PİRİ Sk., HACI HAMZA MEKTEBİ Sk., ESKİ SARAYÖNÜ ÇIKMAZI Sk., ESKİ SARAYÖNÜ Sk., SAKA Sk., KOÇDİBEK Sk., KOÇDİBEK ÇIKMAZI Sk., ALPER Sk., MERDİVENLİ ÇEŞME Sk., HACI HAMZA MEKTEBİ ARALIĞI Sk., HACI EVHADDİN Cd., KÜÇÜK EFENDİ Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAHÇELİEVLER


09:00 - 17:00 saatleri arasında KOCASİNAN MERKEZ Mh., BAYRAKLI Sk., ARDIÇ Sk., ÇİÇEK Sk., KARANFİL 2 Sk., NAZLI Sk., SANCAKTAR Sk., MARMARA Cd., MİMAR SİNAN Cd., ( İlçesi) ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEYLİKDÜZÜ


08:00 - 20:00 saatleri arasında YAKUPLU Mh., 182. Sk., GAZİEMİR Cd., ( İlçesi) ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAKIRKÖY


10:00 - 12:40 saatleri arasında ZUHURATBABA Mh., DR. TEVFİK SAĞLAM Cd., ŞENYUVA Sk., YOLBAŞI Sk., TURANLI Sk., (İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
AYAZAĞA Mh., 102. Sk., 210. ÇIKMAZ Sk., ŞEHİT İLHAN YURT Sk., 173. Sk., (SARIYER İlçesi) ve civarında09:00 - 16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SARIYER


09:00 - 16:00 saatleri arasında AYAZAĞA Mh., 101. Sk., 150. Sk., 154. Sk., (İlçesi) ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ŞİŞLİ


09:00 - 13:00 saatleri arasında PAŞA Mh., 1. HAKAN Sk., ADALET Sk., AKIN Sk., BAHADIR 1 Sk., BAHÇE Sk., BATI Cd., ÇAKIL Sk., ÇEŞME 1 Sk., DARÜLACEZE YOLU Cd., DERMAN Sk., DİLEK Sk., DUTLUK Sk., EMEK Sk., ERDEK Sk., FERACE Sk., GÖNÜL Sk., GÜLŞEN Sk., GÜNEY 4 Sk., GÜZELBAHÇE 1 Sk., HASRET Cd., HİLAL 2 Sk., KAHRAMANBEY Sk., KÖŞK Sk., LEYLAK Sk., MEYDAN Sk., NEŞE Sk., POYRAZ 1 Sk., SEVİL Sk., SEVİMLİ Sk., ŞAHİNLER 1 Sk., TURANBEY Sk., YAY MEYDANI Cd., (İlçesi) ve civarında HALICIOĞLU Mh., TATAROĞLU Sk., (BEYOĞLU İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

11:00 - 15:00 saatleri arasında PAŞA Mh., PİYALEPAŞA BULVARI Bul., (İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAĞCILAR


09:00 - 17:00 saatleri arasında MAHMUTBEY Mh., GAZİ MUSTAFA KEMAL Cd., GAZİ AHMET COŞAR Sk., ŞEHİT HÜSEYİN Sk., MENEKŞE Sk., ZAMBAK Sk., ŞEHİT MAHMUT Cd., FIRIN ÇIKMAZI Sk., YELİZ Sk., ( İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

GAZİOSMANPAŞA


08:00 - 18:00 saatleri arasında YILDIZTABYA Mh., ORTANCALI Sk., YILDIZTABYA Cd., TEMAŞA Sk., GÜLSEVENLER Sk., YAYLABAŞI Sk., YOKUŞ Sk., 2. KUYU Sk., ( İlçesi) ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KÜÇÜKÇEKMECE


09:00 - 18:00 saatleri arasında KANARYA Mh., PUHU Sk., KARAKUŞ Sk., (İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SİLİVRİ


06:00 - 18:00 saatleri arasında BALABAN Mh., MİMAR HAYRETTİN Cd., NEMRUT Sk., NESİL Sk., MORGÜL Sk., NAZİK Sk., NAZIM Sk., (İlçesi) ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ARNAVUTKÖY


10:00 - 16:00 saatleri arasında YASSIÖREN Mh., DURUSU Mh., BALABAN Mh., BOYALIK Mh., (İlçesi) ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

GÜNGÖREN


09:00 - 18:00 saatleri arasında GÜNEŞTEPE Mh., LALE Sk., (İlçesi) ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.Mh., CÖMERTTÜRK Sk., UZUN HASAN Sk., MUALLİM NACİ Sk., SAKIZ Sk., ZEYNEP KAMİL Cd., SOKULLU MEHMET PAŞA Cd., ZİYA PAŞA Cd., ABDİ İPEKÇİ Cd., AKINCILAR Mh.,ŞİNASİ Sk., (GÜNGÖREN İlçesi) ve civarında09:00 - 17:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KÜÇÜKÇEKMECE


00:01 - 07:00 saatleri arasında YENİBOSNA MERKEZ Mh., DEĞİRMENBAHÇE Cd., REMZİ ÖZKAYA Sk., ORUÇ REİS Sk., PROF.DR.M.NEVZAT PİSAK Cd., ARİF AĞA Sk., ÇINAR Cd., KAVAK Sk., IHLAMUR 3 Sk., BLOKLAR Sk., BOYNER Sk., GÜNDÜZ Sk., OKUL 2 Sk., BARIŞ Sk., ÖKSÜZ Sk., SİTELER Cd., ÇAVUŞ Sk., KAHRAMAN Sk., KÖYALTI Sk., KARAKOL Sk., SANAYİ Cd., ERDAL Sk., ERCİYES 1 Sk., ATA 1 Sk., YILDIRIM BEYAZIT Cd., ATATÜRK Cd., ELİF Sk., PAKTAŞ Sk., NİGAR Sk., KAYA 1 Sk., KAYALIK Sk., HUZUR Sk., ÇOBANÇEŞME Mh., ELMALI Sk., SERİK Sk., MANAVGAT Sk., MİTHATPAŞA Cd., TEPECİK Sk., YAPRAK 1 Sk., KIMIZ Sk., DUMLUPINAR Cd., OKUL Sk., GENÇ OSMAN 1 Sk., ALTAY Sk., SELVİ Sk., AŞİYAN 1 Sk., (BAHÇELİEVLER İlçesi) ve civarında KARTALTEPE Mh., ÇOBANÇEŞME FİDANLIK Sk., ( İlçesi) ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAĞCILAR


09:00 - 13:00 saatleri arasında DEMİRKAPI Mh., 1. Sk., 2. Sk., 2/1. Sk., 3. Sk., 3/A Sk., 4/1. Sk., 4/2. Sk., İNÖNÜ Cd., ŞEHİT NEDİM DEMİR Sk., MAHMUTBEY Mh., AYDIN Sk., BALCI Sk., İNÖNÜ Cd., MİLLET Cd., MENEKŞE Sk., ŞEHİT MAHMUT Cd., YEŞİM Sk., (İlçesi) ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAŞAKŞEHİR


13:00 - 16:00 saatleri arasında BAŞAK Mh., MEVLANA CELALEDDİNİ RUMİ Cd., (İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

27.07.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası (212)

ESENLER

09:00 - 16:00 saatleri arasında TUNA Mh., 675. Sk., İlçesi ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SİLİVRİ

09:00 - 16:00 saatleri arasında BALABAN Mh., MİMAR HAYRETTİN Cd., NESİL Sk., NAZİK Sk., NEMRUT Sk., MORGÜL Sk., BALABAN ÇEŞME Cd.,ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BÜYÜKÇEKMECE

08:00 - 20:00 PINARTEPE Mh., ATATÜRK Cd., GÜRKENT Sk., ADALET 1 Sk.,ve civarındasaatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

EYÜP

09:30 - 14:00 saatleri arasında MİTHATPAŞA Mh., DAVUTPAŞA Cd., SELANİK Bul., KIZILÇAM Sk., KIZILAĞAÇ Sk., KURT KEMERİ ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ YOLU Sk., ( İlçesi) ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEŞİKTAŞ


09:00 - 13:00 saatleri arasında MECİDİYE Mh., MUSTAFA İZZET EFENDİ Sk., BALMUMCU Mh., DELLALZADE Sk., ( İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

FATİH


09:00 - 15:00 saatleri arasında CANKURTARAN Mh., KABASAKAL Cd., TEVKİFHANE Sk., UTANGAÇ Sk., KUTLUGÜN Sk., ADLİYE Sk., SEYİT HASAN Sk., DALBASTI Sk., SULTAN AHMET Mh., TORUN Sk., ARASTA ÇARŞISI Sk., AT MEYDANI Cd., ( İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ŞİŞLİ


11:00 - 15:00 saatleri arasında HALİDE EDİP ADIVAR Mh., AKAR Cd., DEDEOĞLU Sk., HALİDE EDİP ADIVAR Cd., KEKLİK Sk., KUTLUBEY Sk., MELİKŞAH Sk., SULTAN Sk., TANIR Sk., PAŞA Mh., 1. ÇINARLI Sk., BAHAR 1 Sk., GÜL Sk., İNCİRLİ DEDE Cd., SAVAR Sk., ( İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

GÜNGÖREN


09:00 - 17:00 saatleri arasında GENÇOSMAN Mh., DAVUTPAŞA Cd., ÇİNÇİNDERE Cd., GEÇİT Sk., SEMİZ Sk., ÖZLEM Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEYLİKDÜZÜ


08:00 - 20:00 saatleri arasında YAKUPLU Mh., 166. Sk., KUBİLAY Cd., İlçesi) ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAKIRKÖY


10:00 - 12:40 saatleri arasında ATAKÖY 2-5-6. KISIM Mh., 19 MAYIS Cd., ALİ RIZA EFENDİ Cd., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SARIYER


09:00 - 16:00 saatleri arasında AYAZAĞA Mh., 197. Sk., 121. Sk., 114. Sk., 113. Sk., 118. Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAĞCILAR

 09:00 - 15:00 saatleri arasında BAĞLAR Mh., MİMAR SİNAN Cd., ŞEHİT HASAN UZUN Sk., NERGİZ Sk.,ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

AVCILAR

08:00 - 18:00 saatleri arasında TAHTAKALE Mh., DOĞA Sk., ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

GAZİOSMANPAŞA

08:00 - 18:00 saatleri arasında YILDIZTABYA Mh., EYNESİL Sk., YAYLABAŞI Sk., BERCESTE Sk., BEYZA Sk., TEMAŞA Sk., TAHİR Sk., İlçesi) ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KÜÇÜKÇEKMECE

09:00 - 18:00 saatleri arasında KANARYA Mh., ÇAYLAK KUŞU Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

27.06.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası (212)

KAĞITHANE

09:30 - 12:30 saatleri arasında GÜRSEL Mh., YANKI Sk., BULUT Sk., ŞİMŞEK Sk., HAVZA ÇIKMAZI Sk., GÖKKUŞAĞI Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAHÇELİEVLER

10:00 - 14:00 saatleri arasında BAHÇELİEVLER Mh., HACER HANIM Sk., KOMİK HASANEFENDİ Sk., MEHMETÇİK Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAĞCILAR

08:00 - 17:00 saatleri arasında KİRAZLI Mh., NALAN Sk., İlçesi) ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 16:00 saatleri arasında 100. YIL Mh., 72. Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 13:00 saatleri arasında KEMALPAŞA Mh., 10/1. Sk., 10/2. Sk., 10/3. Sk., 10/4. Sk., 10/5. Sk., 10/6. Sk., 10/7. Sk., 24. Sk., 24/1. Sk., 24/2. Sk., 24/3. Sk., 24/4. Sk., 22. Sk., 26. Sk., 27. Sk., 28. Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

EYÜP

09:00 - 16:00 saatleri arasında AKŞEMSETTİN Mh., ZAFER Sk., GÜNEŞ Sk., İHLAS Sk., ARI Sk., BEREKET Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.


KÜÇÜKÇEKMECE

09:00 - 17:30 saatleri arasında HALKALI MERKEZ Mh., 1.NERGİS Sk., 1229. ÇIKMAZ Sk., ÇATALÇEŞME Sk., 1.KARADUT Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 17:30 saatleri arasında HALKALI MERKEZ Mh., GÖKMEN Sk., FIRIN Sk., MALKOÇOĞLU Sk., GAMZE Sk., GÖKTUĞ Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

04:00 - 15:00 saatleri arasında YENİBOSNA MERKEZ Mh., DEĞİRMENBAHÇE Cd., REMZİ ÖZKAYA Sk., ORUÇ REİS Sk., PROF.DR.M.NEVZAT PİSAK Cd., ARİF AĞA Sk., ÇINAR Cd., KAVAK Sk., IHLAMUR 3 Sk., BLOKLAR Sk., BOYNER Sk., GÜNDÜZ Sk., OKUL 2 Sk., BARIŞ Sk., ÖKSÜZ Sk., SİTELER Cd., ÇAVUŞ Sk., KAHRAMAN Sk., KÖYALTI Sk., KARAKOL Sk., SANAYİ Cd., ERDAL Sk., ERCİYES 1 Sk., ATA 1 Sk., YILDIRIM BEYAZIT Cd., ATATÜRK Cd., ELİF Sk., PAKTAŞ Sk., NİGAR Sk., KAYA 1 Sk., KAYALIK Sk., HUZUR Sk., ÇOBANÇEŞME Mh., ELMALI Sk., SERİK Sk., MANAVGAT Sk., MİTHATPAŞA Cd., TEPECİK Sk., YAPRAK 1 Sk., KIMIZ Sk., DUMLUPINAR Cd., OKUL Sk., GENÇ OSMAN 1 Sk., ALTAY Sk., SELVİ Sk., AŞİYAN 1 Sk., ve civarında KARTALTEPE Mh., ÇOBANÇEŞME FİDANLIK Sk., ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEŞİKTAŞ

00:00 - 08:00 saatleri arasında VİŞNEZADE Mh., ACISU Sk., BAYILDIM Cd., AFACAN Sk., HACI HALİT ARSA Sk., DOLMABAHÇE Cd., TÜRKALİ Mh., BEHÇET NECATİGİL Sk., BOZCAKEŞKÜL Sk., DİZİ Sk., DAVUT EFENDİ Sk., GAZİ REFİK Sk., HAREMAĞASI Sk., IHLAMURDERE Cd., MEDDAH İSMET Sk., MISIRLI Sk., MISIRLIBAHÇE Sk., NÜZHETİYE Cd., NÜZHETİYE KARAKOLU Sk., YAVERAĞA Sk., YENİYOL Sk., UZUNCAOVA Cd., ASMALIKAHVE Sk., HATTAT TAHSİN Sk., İMAMZADE Sk., MECİT ALİ Sk., ŞEHİT ASIM Cd., ŞEHİT NURİ Sk., SİNANPAŞA Mh., ALAYBEYİ Sk., ALTINTAŞ Sk., AŞIK GARİP Sk., HACI MUSTAFA Sk., HATTAT TAHSİN Sk., IHLAMURDERE Cd., KÖŞELİ Sk., KÜÇÜK REMZİ Sk., ŞAİR VEYSİ Sk., ŞEHİT ASIM Cd., ŞEHİT DURSUN BAKAN Sk., YENİLİK Sk., ÇELEBİOĞLU Sk., KÖYİÇİ Cd., KÖYİÇİ MEKTEP Sk., KÖYİÇİ MEYDAN Sk., LEŞGER Sk., MUMCUBAKKAL Sk., ORTABAHÇE Cd., SİNANPAŞA KÖPRÜSÜ Sk., ŞAİR NEDİM Cd., YENİHAMAM Sk., ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEYLİKDÜZÜ

09:00 - 19:00 saatleri arasında GÜRPINAR Mh., ULUSAL Cd., FURKAN Sk., İSTİKBAL Cd., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SULTANGAZİ

09:00 - 17:00 saatleri arasında CEBECİ Mh., 2571. Sk., 2572. Sk., 2573. Sk.,ve civarında09:00 - 17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAYRAMPAŞA

08:00 - 12:00 saatleri arasında TERAZİDERE Mh., HAKAN Sk., FUNDA Sk., FEZA Sk.,ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

FATİH

09:00 - 15:00 saatleri arasında MESİHPAŞA Mh., ORDU Cd., İHTİSAP AĞASI Sk., SAİTEFENDİ Sk., CEYLAN Sk., AKSARAY Cd., MESİHPAŞA Cd., GAZİ MUSTAFA KEMALPAŞA Cd., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Esenler

09:00 - 18:00 saatleri arasında TALATPAŞA Mh., 1013. Sk. ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEYOĞLU

09:00 - 13:00 saatleri arasında CAMİİKEBİR Mh., BAHRİYE Cd., KÜÇÜK PİYALE Mh., BAHRİYE Cd., BAYRAM YERİ Sk., HAKİM Sk., KASIMPAŞA AKARCASI Sk., TAHTA KADI Sk., TOPRAK TABYA Sk., SURURİ MEHMET EFENDİ Mh., AHMET EFENDİ CAMİİ Sk., BAHRİYE Cd., EREN Sk., UFAK KÖPRÜ Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ŞİŞLİ

11:00 - 15:00 saatleri arasında HACIAHMET Mh., İPLİKÇİ FIRINI Cd., İSTİKLAL Mh., ARAPZADE DERGAHI Sk., BÜYÜK YOKUŞU Sk., CENDERE Sk., DARBUKA Sk., FESCİ YOKUŞU Sk., HACI HÜSREV Cd., HACI HÜSREV KÖPRÜSÜ Sk., HİLAL ÇIKMAZI Sk., HOCA Sk., İLHAM Sk., İMAM HÜSREV Sk., İPLİKÇİ FIRIN ÇIKMAZI Sk., İPLİKÇİ FIRINI Cd., KAN KARDEŞİ ÇIKMAZI Sk., KAN KARDEŞİ Sk., ÖKSÜZ Sk., PAŞALI HASAN Sk., SAHAF CAMİİ Sk., SAHAF KUYUSU Sk., YİĞİDO ÇIKMAZI Sk., YÜREK ÇIKMAZI Sk., (BEYOĞLU İlçesi) ve civarında ESKİŞEHİR Mh., DOLAPDERE Cd., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ZEYTİNBURNU

10:00 - 12:30 saatleri arasında BEŞTELSİZ Mh., SEMİHA ŞAKİR Cd., GÖKALP Mh., 58 BULVAR Cd., 54/5 Sk., 53 Sk., 54/4 Sk., 73 Sk., VELİEFENDİ Mh., 75 Sk., 75/3 ARA Sk., 75/3B Sk., 75/3 Sk., 75/4 Sk., 75/5 Sk., 75/6 Sk., 75/7 Sk., 75/B Sk., 75/C Sk., 74 Sk., AHMET YESEVİ Sk., ŞEHİT ONBAŞI YÜKSEL KUTLU Sk., YEŞİLTEPE Mh., AHMET KAMBUR Sk., 52/1 Sk., 53 Sk., 54/1 Sk., 54/3 Sk., 57/1 Sk., 57/19 Sk., 57/A Sk., 57/B Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

24.06.2016 Tarihinde Tesis çalışması nedeniyle İstanbul ilinde planlı kesinti yapılacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası (216)

ATAŞEHİR

09:00 - 13:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - BABA ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - BAYKAL ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - USLU ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - EGEMENLİK ,
MERKEZ - MERKEZ - KAYIŞDAĞI - BÜYÜK FATİH ,
MERKEZ - MERKEZ - MEVLANA - BAYKAL ,
MERKEZ - MERKEZ - MEVLANA - ÇAKMAKÇI ,
MERKEZ - MERKEZ - MEVLANA - ATATÜRK ,
MERKEZ - MERKEZ - MEVLANA - BARBAROS ,
MERKEZ - MERKEZ - MEVLANA - FATİHBEY ,

BEYKOZ

09:00 - 17:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - GÖZTEPE - HAZİNE ,
MERKEZ - MERKEZ - GÖZTEPE - ATATÜRK ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - ŞULEKOĞLU ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - HARMAN ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - HAZİNE ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - LİMON ÇIKMAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - NEHİR ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - PORTAKAL ÇIKMAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - KAVACIK - ATATÜRK ,

KADIKÖY

06:00 - 09:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ERENKÖY - ŞEVKİ ÖZENGİN ,
MERKEZ - MERKEZ - ERENKÖY - AZİM ,
MERKEZ - MERKEZ - ERENKÖY - HAYRİ EĞMEZOĞLU ,
MERKEZ - MERKEZ - ERENKÖY - KAZIM KARABEKİRPAŞA ,

KARTAL

10:00 - 14:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - MİHRACE ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - BOĞAZİÇİ ,

14:00 - 18:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - ZENBİL ,
MERKEZ - MERKEZ - ORHANTEPE - LALE ,
MERKEZ - MERKEZ - PETROLİŞ - SEHER ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - SAMANDIRA ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - HARMANLIK ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - DEMİRKAPI ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - POLAT ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - ACIYONCA ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - SEVEN ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - ZENBİL ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - MÜHÜRDAR ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - AKDUT ,

10:00 - 14:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - CUMHURİYET - SARICA ,
MERKEZ - MERKEZ - CUMHURİYET - KASİDE ,
MERKEZ - MERKEZ - CUMHURİYET - MEDİNE ,
MERKEZ - MERKEZ - CUMHURİYET - SERİN ,
MERKEZ - MERKEZ - CUMHURİYET - KARTAL ,
MERKEZ - MERKEZ - ÇARŞI - KARTAL ,
MERKEZ - MERKEZ - YAKACIK YENİ - ZERRE ,

SANCAKTEPE

12:00 - 14:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - İBNİ SİNA ,
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - FESHANE ,
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - TUNA ,
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - YAKACIK ,
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - TOPAL OSMAN ,
MERKEZ - MERKEZ - EYÜP SULTAN - AYDENİZ ,

ŞİLE

09:00 - 17:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - AVCIKORU - ŞİLEYOLU ,

TUZLA

08:00 - 14:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - EKREM ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - LALE ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - HÜKÜMET ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - İNÖNÜ ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - KEVSER ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - KIYMETLİ ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - SELVİ ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - AYDAN ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - PARK ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - MORMENEKŞE ,
MERKEZ - MERKEZ - ŞİFA - MANYAS ,

ÜMRANİYE

04:00 - 13:00 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - BAĞ ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - ESEN ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - GÜNEŞ ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - HALİT BEY ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - ÇİTLEMBİK ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - KİRVE ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - SUİŞ ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - KARBEYAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - ATATÜRK - ÇAVUŞBAŞI ,
MERKEZ - MERKEZ - MEHMET AKİF - ŞAHİN ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - MENTEŞOĞLU ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - TANTAVİ ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - BOSNA ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - KARA YUSUF ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - KARBEYAZI ,
MERKEZ - MERKEZ - TANTAVİ - SUİŞ ,

ÜSKÜDAR

15:00 - 16:30 saat aralığında
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - SELAMİALİ EFENDİ ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - ZENCİLER ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - HATMİ ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - DURBALI CAMİ ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - HİMMETBABA ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - ŞAİR RUHİ ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - YAN ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - DURBALI ,
MERKEZ - MERKEZ - MURAT REİS - HATMİYAN ,

İstanbul Avrupa Yakası (212)

KAĞITHANE

15:30 - 17:30 saatleri arasında MEHMET AKİF ERSOY Mh.,DERSAADET Cd., İMRAHOR Cd., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

14:00 - 19:00 saatleri arasında YAHYA KEMAL Mh., AKICI Sk., AKICI ÇIKMAZI Sk., AKKAYA Sk., AKSU Sk., DİNÇ Sk., ER Sk., İÇTEN Sk., REZENE Sk., UÇKU Sk., YUSUFLAR Sk., HARMANTEPE Mh., CESARET Sk., GÜNIŞIĞI Sk., İMREN Sk., TUĞ Sk., UYANIK Sk., ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.


BAHÇELİEVLER

06:00 - 15:00 saatleri arasında ZAFER Mh., ÇAM 1 Sk., BATARYA Sk., AHMET YESEVİ Cd., BORLU Sk., ÇALIŞLAR Sk., BAHARGÜLLÜ Sk., CUMHURİYET Cd., YÜKSEL Sk., GÖLDAĞI Sk., ÇİMEN Sk., BEYDAĞI Sk., HÜRRİYET Mh., GÜNGÖREN Sk., TEKİN Sk., ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SARIYER

09:00 - 19:00 saatleri arasında ÇAYIRBAŞI Mh., BÜYÜKDERE Mh., KAZIM KARABEKİR PAŞA Mh., PTT EVLERİ Mh., CUMHURİYET Mh., BAHÇEKÖY MERKEZ Mh., KOCATAŞ Mh., MERKEZ Mh., ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

10:00 - 16:00 saatleri arasında FERAHEVLER Mh., MUHTAR Cd., AKARSU Sk., DENİZ Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

10:00 - 16:00 saatleri arasında FERAHEVLER Mh., MUHTAR Cd., AKARSU Sk., DENİZ Sk.,ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 19:00 saatleri arasında MASLAK Mh., BÜYÜKDERE Cd., ÇAYIRBAŞI Mh., BAHÇEKÖY MERKEZ Mh., MADEN Mh., TARABYA Mh., KİREÇBURNU Mh., ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

FATİH

09:00 - 15:00 saatleri arasında KEMALPAŞA Mh., GENÇTÜRK Cd., AHMET SELAHATTİN Sk., ŞİRVANİZADE Sk., YEŞİLTULUMBA Sk., MAHMUDİYE ÇEŞMESİ Sk., MEKTEP Sk., GÜMRÜK EMİNİ Sk., SELİMPAŞA Sk., ÖMER YILMAZ Sk., 18 SEKBANLAR Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BÜYÜKÇEKMECE

09:00 - 12:00 saatleri arasında SİNANOBA Mh., BİLLUR Cd., MUSTAFA KEMAL Bul., MİMAROBA Mh., ŞÜKRAN Cd., BELEN Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

12:00 - 16:00 saatleri arasında SİNANOBA Mh., ÜNLÜSOY Cd., KAAN Sk., ERDEM 1 Sk., MUSTAFA KEMAL Bul., MİMAROBA Mh., SEVAL Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BEŞİKTAŞ

09:00 - 13:00 saatleri arasında KURUÇEŞME Mh., AHMET ADNAN SAYGUN Cd., YOL Sk., ULUS Mh., AHMET ADNAN SAYGUN Cd., ZELİHA KÖKÇINAR Sk., LEVENT Mh., LALE Sk., LEVAZIM Mh., KORU Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

11:00 - 15:00 KÜLTÜR Mh., YAPRAK Sk., SEVİL Sk., NİSBETİYE Mh., AYDIN Sk., ve civarındasaatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAĞCILAR

10:00 - 14:00 saatleri arasında BAĞLAR Mh., ŞEHİT HASAN UZUN Sk., NERGİZ Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 12:00 saatleri arasında MERKEZ Mh., 6. Sk., 8/5. Sk., 8. Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 16:00 saatleri arasında 100. YIL Mh., 68. Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

EYÜP

09:00 - 16:00 saatleri arasında İSLAMBEY Mh., TAHTAMİNARE Cd., DÜĞMECİLER Cd., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BAYRAMPAŞA

05:00 - 10:00 saatleri arasında KOCATEPE Mh., YAĞ İSKELESİ Cd., ŞEHİR PARKI Cd., PAZAR Cd., 9. Sk., 3. Sk., 6. Sk., 5. Sk., 13. Sk., 14. Sk., 15. Sk., 16. Sk., 19. Sk., 20. Sk., ve civarındaYatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ZEYTİNBURNU

10:00 - 12:00 saatleri arasında YEŞİLTEPE Mh., 51 Sk., 52 Sk., 53 Sk., 54/1 Sk., 53/9 Sk., 55 Sk., 56 Sk., 57 Sk., 58 BULVAR Cd., CAMİİ Sk., G/1 Sk., ŞEHİT ER CENGİZ IŞIK Sk., TAŞ CAMİİ Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SULTANGAZİ

09:00 - 16:00 saatleri arasında CEBECİ Mh., 2599. Sk., 2601. Sk., 2602. Sk., ve civarında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 17:00 saatleri arasında SULTANÇİFTLİĞİ Mh., 180. Sk., 191. Sk., 184. Sk., 160. Sk., 160/1. Sk., 172. Sk., 187. Sk., 161. Sk., 159. Sk., 167. Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ARNAVUTKÖY

09:00 - 16:00 saatleri arasında ATATÜRK Mh., TÜRKSOY Cd., SONBAHAR Sk., ÖMÜR Sk., ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 16:00 saatleri arasında MEHMET AKİF ERSOY Mh., ER Sk., KARAAĞAÇLAR Cd., PİRİ REİS Cd., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KÜÇÜKÇEKMECE

06:00 - 13:00 saatleri arasında SÖĞÜTLÜ ÇEŞME Mh., HALKALI MERKEZ Mh., İNÖNÜ Mh., TEVFİKBEY Mh. ve civarında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

09:00 - 17:00 saatleri arasında HALKALI MERKEZ Mh., 1215. Sk., SARIÇAM Sk., 1.IHLAMUR Sk., OGÜN Sk., ve civarındaBakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

İSTANBUL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Çukurçayir Cad. Pasabahçe Sisecam Fabrikasi Arkasi No: 4 PASABAHÇE/ İSTANBUL
Telefon : 0216 458 31 18


TÜRKİYE ELEKTRİK KURUMU, 15.07.1970 tarih, 1312 sayılı yasa ile kurulmus, 12.10.1970 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. 11.09.1982 tarih, 17809 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2705 sayılı yasa ile Belediye, Köyler ve bağlı birliklerinin elektrik hizmetleri hak ve borçları ile Kurumumuza devir edilmiştir. 23.02.1983 tarih, 17968 sayılı Resmi Gazete` de yayımlanan yönetmelik ile İstanbul merkez olmak üzere, Edirne, Kirklareli, Tekirdağ, Kocaeli, ve Sakarya illerini kapsayan 6.800.000.000 TL sermayeli TEK sınırlı sorumlu BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM MÜESSESESIİ olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

28.10.1983 tarih, 18205 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanan 110 sayılı kanun hükmünde kararname ile 1312 sayılı TEK yasası yürürlükten kaldırılmış ve Türkiye Elektrik Kurumu Genel Müdürlüğü` nün hukuki bünyesi amaç ve faaliyet konuları yeniden düzenlenmiştir.

18.06.1984 tarih, 18435 sayılı Kamu İktisadi Teşebbüsleri hakkında çıkarılan 233 sayılı kanun hükmünde kararnamenin 63. maddesi ile Kurumumuzun kurulusu ile ilgili 110 sayılı kanun hükmündeki kararname yürürlükten kaldırılmış ve 60. maddesi uyarınca Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlılığı`na bağlı KIT olarak yeniden kurulmuş ve ana statüsü 09.11.1984 tarih, 1950 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanarak faaliyetlerini TEK olarak sürdürmeye devam etmiştir.

Kategori: Elektrik Kesintileri Sorgulama  >  İstanbul Elektrik Kesintisi Sorgulama - Ayedaş

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum: